ZGRANA PAKA

paź 1, 2017 by

samorzad

Od 1 października 2018 r. Samorząd Uczniowski naszej szkoły, organizuje konkurs ,,ZGRANA PAKA”. Jest to rodzaj pozytywnej rywalizacji, pomiędzy zespołami klasowymi. Konkurs  ma  na celu:

• integrację klasy
  • rozwijanie umiejętności efektywnej pracy w grupie
  • kształtowanie poczucia wartości u każdego ucznia
  • umiejętność komunikowania się z kolegami

Biorą w nim udział, wszyscy uczniowie naszej szkoły. Za regulamin i prowadzenie konkursu, odpowiedzialny jest Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Oceniane są bardzo różne elementy, od przestrzegania naszych wewnątrzszkolnych przepisów, po pomysłowość i zaangażowanie w działaniach samorządowych. Podsumowanie odbędzie się na koniec czerwca, a najlepsza klasa otrzymuje tytuł „ZGRANA PAKA”  oraz tajemniczą nagrodę.

Liczymy na  dobrą zabawę i wasze poczucie humoru :)

- Każda klasa bierze udział w konkursie ,, ZGRANA PAKA”.

- Konkurs będzie przebiegał w VII etapach.

- Wszystkie klasy podczas kolejnych etapów wykonują to samo zadanie.

- Klasa, której uczniowie w komplecie wykonają zadanie konkursowe, otrzymuje 100 punktów.

- Uczniowie, którzy nie przygotowali się do zadania, zmniejszają punktację klasy – zostaje odjęte po 5 punktów za każdego ucznia.

- Zwycięży klasa, która zdobędzie najwięcej punktów.

- Walczymy o tytuł „Zgrana Paka”.

- Podsumowanie konkursu odbędzie się na koniec roku szkolnego.

I semestr

II semestr