Wizyta klasy I a w Multimedialnym Centrum ” Natura”

mar 15, 2017 by

     14 III 2017r. uczniowie klasy I a wybrali się do  Multimedialnego Centrum „Natura”.

   Najpierw w sali doświadczeń uczestniczyli w warsztatach na temat ochrony przyrody.  Dowiedzieli jak dbać o środowisko. Nauczyli się rozpoznawać, ile drzewo ma lat i na jakiej wysokości mierzyć jego średnicę. Dokonali też  pomiarów pnia drzewa w pobliskim lesie. Doskonale uczyli się bawiąc na ścieżkach dydaktycznych.

 Po powrocie z lasu uczniowie obejrzeli film pt.” W królestwie wielkiego suma” w jakości 3D.  Był on bardzo interesujący, wywarł na dzieciach ogromne wrażenie. Wizyta  w Multimedialnym Centrum „Natura” była dla wszystkich  wspaniałą lekcją przyrody.

 

DSC_0652 DSC_0658 DSC_0659 DSC_0660 DSC_0662 DSC_0663 DSC_0665

Related Posts

Share This