Wakacyjna wycieczka nauczycieli

lip 17, 2016 by

My, nauczyciele, tworzymy w naszej szkole bardzo zgrany zespół. Ponieważ lubimy ze sobą współpracować, a także spędzać wolny czas, początek wakacji przeznaczyliśmy na wspólną wycieczkę do stolicy Niemiec. Podróż przebiegała w radosnej atmosferze. Po drodze zwiedziliśmy Poznań. Zachwyceni widokiem kolorowych kamienic na Starym Rynku, posiliwszy się rogalami marcińskimi, udaliśmy się na nocleg do Słubic. Dopiero drugiego dnia podróży oglądaliśmy słynny mur berliński, Bramę Brandenburską, Reichstag… Podziwialiśmy monumentalne budowle, pomniki, miejsca pamięci… Zwiedziliśmy też Muzeum Techniki. Trzeciego dnia zaś relaksowaliśmy się w gigantycznym parku wodnym Tropical Island. W drodze powrotnej do domu obejrzeliśmy jeszcze zamek w Kórniku oraz pałac w Rogalinie. 

Podczas wycieczki bawilismy się jak uczniowie:)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Related Posts

Tags

Share This