Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

wrz 28, 2018 by

logo_pl

Dnia 28 września 2018 roku nasza szkoła uczestniczyła w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.
Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania matematyki. Miała ona zachęcić do
przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Inicjatywa była również okazją do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. W ramach projektu uczniowie klas IV – VIII przygotowali ciekawe plakaty, promujące w humorystyczny sposób tabliczkę mnożenia. „Tabliczkową wiedzą” wykazywali się uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi podczas krótkich egzaminów pisemnych lub ustnych. Wielu uczniów z naszej szkoły zdobyło tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Szkolni koordynatorzy: Marzanna Nosek, Jadwiga Szcześniak, Aneta Kania.

Related Posts

Share This