Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

wrz 3, 2018 by

Image00005

 

,,Szedł zmęczony sierpień drogą,

wrzesień go dogonił,

no i proszę w naszej szkole

znowu dzwonek dzwoni

i rok szkolny się zaczyna

do klasy wracamy,

w nowych teczkach

jak co roku

nowe książki mamy (…)”

słowa piosenki: E. Buczyńska

Dnia 3 września 2018 roku, po dwóch miesiącach wakacji przyszedł czas powrotu uczniów do szkoły. Pan Dyrektor Zbigniew Milewski serdecznie powitał wszystkich uczniów, gości oraz przedstawił nowych nauczycieli. Część oficjalną poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Zuzanna Kaczyńska, chór szkolny przygotowany przez p. Marzenę Daniszewską mistrzowsko zaśpiewał pieśni, a przepiękną dekorację wykonała p. Bogumiła Beczak. Uczniom towarzyszyli wychowawcy, nauczyciele i inni pracownicy szkoły oraz oczywiście rodziny dzieci.

Pan Dyrektor przedstawił informacje dotyczące organizacji roku szkolnego. Po oficjalnych przemówieniach i życzeniach na nowy rok nauki, uczniowie  zostali zaproszenie na część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy V e pod kierunkiem p. Żanety Jankowskiej-Owczarskiej. Wypoczęci i z uśmiechami na twarzy uczniowie udali się do sal na spotkania z wychowawcami.

Zatem ruszajmy wspólnie we wspaniałą podróż. Razem będziemy poznawać piękno literatury, tajemnice przyrody, rozwiązywać skomplikowane zagadki.

Nauczycielom i uczniom życzymy wielu sukcesów. Powodzenia!!!

 

 

Autor: Żaneta Jankowska-Owczarska

Related Posts

Share This