Pracownicy Obsługi i Administracji

maj 1, 2016 by

Rejestr zbiorów danych osobowych

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Stanisława Jachowicza

w Ostrołęce

 

Na podstawie Art. 5 pkt. 2 Rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez administratora bezpieczeństwa informacji rejestru zbiorów danych, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce informuje, że Rejestr zbiorów danych osobowych Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce jest prowadzony w postaci papierowej. Administrator bezpieczeństwa informacji udostępnia każdemu zainteresowanemu treść rejestru do przeglądania w siedzibie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce, ul. Gorbatowa 4/6, 07-410 Ostrołęka.

POWRÓT

 

 

Related Posts

Tags

Share This