Dla rodziców

pobieranieDostosowanie warunków i form przeprowadzania sprawdzianu str.1. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieranieDostosowanie warunków i form przeprowadzania sprawdzianu str.2. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieraniePodanie rodzica o dostosowanie warunków i formy sprawdzianu w szóstej klasie. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieraniePodanie rodzica o przyznanie dodatkowych zajęć rewalidacyjnych dla ucznia. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieraniePodanie rodzica o zwolnienie ucznia z lekcji wf. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieraniePodanie na świetlice. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieranieKarta zgłoszenia dla dzieci z obwodu. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieranieWNIOSEK o przyjęcie dla dzieci spoza obwodu szkoły. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieranieOświadczenie o wielodzietności. Kliknij ikonę aby pobrać. .

pobieranieWNIOSEK o dofinansowanie zakupu podręczników. Kliknij ikonę aby pobrać.

Dla nauczycieli

pobieranieSprawozdanie wychowawcy. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieranieArkusz samooceny. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieranieProgram Działań Wychowawczych 2014-2015. Kliknij ikonę aby pobrać.

.

pobieraniePlan działań wychowawczych dla klasyh 2017-2018. Kliknij ikonę aby pobrać.