Piknik Miejski w SP6

cze 12, 2018 by

Image00007

W dniu 12 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Miejski Piknik pod hasłem „Autoportret. Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję!- czyli o budowie poczucia własnej wartości”. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły z klas III i IV.

Realizacja programu rozpoczęła się od części artystycznej pt. „Czerwony Kapturek na wesoło”. Odbyły się liczne konkurencje sportowe i konkursy. Uczniowie rywalizowali w biegu na 60m, biegu w worku na trawie na czas, rzucie do radaru z różnych odległości, mini torze przeszkód, turnieju „dwójek siatkarskich” dla dziewcząt i turnieju piłkarskim dla chłopców.

Uczniowie mogli się również sprawdzić w konkursie plastycznym „Niepodległa na plakacie- tu żyję, rozwijam się i mieszkam”, konkursie piosenki „Śpiewać każdy może” i konkursie wiedzy „Jestem bezpieczny w czasie wakacji”.

Wśród atrakcji przewidziano miasteczko rowerowe, zabawy z Radosnym Świetlicobusem, pokaz specjalistycznego sprzętu policyjnego oraz stoisko promocji zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca w poniższych konkurencjach:

 • konkurs wiedzy:

  Białczak Adrian IIIf- I miejsce w kategorii klas III

  Stolarczyk Kornelia IVf- II miejsce w kategorii klas IV

 • konkurs plastyczny: I miejsce

  Domurad Lena IVe

  Nejman Jakub IVd

  Pabich Zuzanna IVf

  Śledziewska Klara IVc

 • konkurs piosenki: II miejsce

  Cichocka Marta IVa

  Choroszewska Oliwia IVa

  Deptuła Marianna IVa

  Klimek Gabriela IVa

  Lenkiewicz Apolonia IVa

  Piersa Oliwia IVa

  Rykowska Marta IVa

 • turniej piłkarski: II miejsce

  Daniłowski Aleksander IVb

  Domurad Antoni IVf

  Grzelak Jakub IVd

  Sala Szymon IVb

  Stepnowski Jakub IVb

  Więch Igor IVf

 • turniej „dwójek siatkarskich”: I miejsce

  Dobkowska Daria IVe

  Sutnik Magdalena IVe

 • bieg w worku:

  Wiszowaty Kacper IVe- II miejsce

  Mażewski Jakub IVf- III miejsce

 • tor przeszkód:

  Zaręba Maja IIIa- II miejsce

 

Autor: Sylwia Laskowska

Related Posts

Share This