Pierwszy Krok w Dorosły Sport

wrz 15, 2018 by

Image00001

W sobotę 15 września, na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Turniej piłki nożnej chłopców klas V„Pierwszy krok w dorosły sport”. Rozgrywki są częścią cyklu „Przez sport do długowieczności” organizowanego przez Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce.

Do turnieju zgłosiły się drużyny: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 6. Mecz z SP 6 zakończył się wynikiem 1:3, natomiast z drużyną „Dwójki” 1:2. Na listę strzelców SP 1 wpisał się Cholewiński Mateusz zdobywając 2 bramki.

Skład zespołu:

  • Chomentowski Jakub
  • Zyśk Krzysztof
  • Więch Igor
  • Domurad Antoni
  • Cholewiński Mateusz
  • Pawelec Szymon
  • Wilga Bartosz
  • Bączek Mateusz
  • Jemielita Adrian
  • Lisawa Bartłomiej

Opiekun: Tomasz Kwiatkowski

 

Related Posts

Share This