Odwiedziny małpki Fiki Miki

paź 1, 2018 by

Świetlicę szkolną dla klas II i III odwiedziła małpka podróżniczka - Fiki Miki, która przebyła długą drogę, bo przyjechała do nas aż Proszowic, które znajdują się niedaleko Krakowa.

Imię nadały jej dzieci z Klubu Dziecięcego. Jest bardzo ciekawa świata, dlatego też postanowiła wyruszyć w Polskę, aby poznać inne miejscowości, zabytki i historie z nimi związane. Chce przeżyć mnóstwo przygód, aby kiedy wróci do Proszowic, móc opowiedzieć mieszkającym tam dzieciakom o wszystkich ciekawych miejscach, które odwiedziła. Była już w Bielsko-Białej, Częstochowie, Chojnicach, aż w końcu dotarła i do nas. Nasi uczniowie pokazali Fiki Miki miejsce, gdzie można szaleć do woli, biegać, skakać i grać w piłkę, czyli nasz Orlik i plac zabaw. Fiki Miki wzięła również udział w zajęciach plastycznych. Uczniowie postanowili narysować portret miłego gościa. Wszyscy w ogromnym skupieniu wykonywali swoje prace. Na sam koniec podziękowali małpce za odwiedziny i wyrazili nadzieję, że się kiedyś jeszcze spotkamy.

Było nam smutno z powodu rozstania… A Fiki Miki ruszyła w dalszą podróż poznawać nowych przyjaciół.

Katarzyna Modzelewska

120180924_09474120180924_095743220180924_104311

 

Related Posts

Tags

Share This