Obwód SP1 w Ostrołęce

maj 17, 2017 by

Obwód Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce

 Szanowni Państwo zgodnie z uchwałą Rady Miasta  Nr 306/XLII/2017  informujemy, że do obwodu naszej szkoły należą następujące ulice:

Agrestowa, Bednarczyka Aleksandra „Adama” kpt., Bliska, Błękitna, Boczna, Bohaterów Monte Cassino, Brzoskwiniowa, Cicha, Dobra, Dobrzańskiego Henryka, Dziemieszkiewicza Mieczysława „Roja” st. sierż., Ekologiczna, Gorbatowa Aleksandra gen. Armii, Goworowska – nr nieparzyste do 45 włącznie, Insurekcyjna, Inwalidów Wojennych, Jeżynowa, Jęczmienna, Kolorowa, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja – numery nieparzyste, Krótka, Krzywa, Lazurowa, 11 Listopada – nr parzyste od 2 do 66 bez numeru 10 i 14, Łąkowa, Łubinowa, Malinowa, Markowskiego Alfreda, Miła, Miodowa, Mokra, Morelowa, Niemena Czesława, Niewiarowskiego Józefa, Owsiana, Pomarańczowa, Prądzyńskiego Ignacego gen., Prosta, Przytulna, Rodziny Ulmów, Sadowa, Sendlerowej Ireny, Siewna, Srebrna, Steyera Włodzimierza kadm., Sybiraków, Tatarakowa, Tęczowa, Turkusowa, Wesoła, Wiśniowa, Wybickiego Józefa, Wygodna, Zaciszna, Zbożowa, Złota, Żniwna, Żytnia

 

Related Posts

Share This