Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym

gru 16, 2018 by

Image00001

W dniach 15-16 grudnia 2018 r. w SP nr 3 w Ostrołęce odbywały się mistrzostwa miasta w tenisie stołowym. Pierwszego dnia rozegrano zawody indywidualne. Zawodniczki z naszej szkoły zdominowały rywalizację. Mistrzynią Ostrołęki w kategorii dziewcząt klas V-VI została Julia Chełchowska, która w finale pokonała Alicję Walc. Trzecie miejsce zajęła Patrycja Nartonowicz, a Matylda Szałkowska piąte.

Image00003

Image00002

Drugiego dnia rozegrano zawody drużynowe. Pierwsze miejsce wśród klas V-VI zajęły drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły, które wystąpiły w następującym składzie:

  • Julia Chełchowska, Alicja Walc, Matylda Szałkowska

  • Rafał Cholewiński, Dawid Kordel, Jakub Chomentowski

Image00004

Autor: Krzysztof Olszewski

Related Posts

Share This