Miejski Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”

kwi 27, 2018 by

Image00004

W dniu 27 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce odbył się Miejski Turniej „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”.

W eliminacjach wzięły udział drużyny czteroosobowe ze szkół podstawowych oraz drużyna trzyosobowa z gimnazjum. Turniej obejmował część teoretyczną, sprawdzającą wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz część praktyczną- tor przeszkód. W wyniku przeprowadzonych eliminacji do etapu rejonowego zakwalifikowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w składzie: Dobkowska Aleksandra, Sikora Maja, Radecki Filip i Wawrzyński Antoni – uczniowie klasy Va. Opiekunem drużyny jest p. Sylwia Laskowska.

Organizacją i przebiegiem turnieju zajęli się nauczyciele zajęć technicznych z SP1 we współpracy z Komendą Miejską Policji i WORD.

Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez Urząd Miasta Ostrołęki i WORD.

Autor: Sylwia Laskowska