Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

maj 13, 2018 by

Konkurs ekologiczny

 

27.04.2018 r. w naszej szkole, odbył się  Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny. Wzięli w nim udział uczniowie klas III ostrołęckich szkół Rozwiązując konkursowy test, uczestnicy musieli wykazać się wiedzą w zakresie ekologii, recyklingu, położenia parków narodowych oraz znać zwierzęta i rośliny chronione. Zwycięzcą okazał się uczeń naszej szkoły Tymoteusz Pluszczewicz. Drugie miejsca zajęli Szymon Korzeniecki z SP nr 10 oraz Artur Niziński z SP nr  3. Na trzecim miejscu uplasowali się: Karolina Chojnowska z SP w Rzekuniu oraz Szymon Ostrowski z SP nr 10. Wspaniałą część  artystyczną dla  wszystkich uczestników przygotowała klasa II d pod kierunkiem pani Pauliny Dąbkowskiej i pani Marty Kryszak. Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie:  Jolanta Nabiałek, Iwona Dąbrowska i Ewa Cieślak.

 

 

 tggghekol

sdr sdr sdr sdrDSC_1074 DSC_1075

Related Posts

Share This