Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I w roku 2018/2019

kwi 24, 2018 by

Proszę o jak najszybsze zgłoszenie się do sekretariatu szkoły i  potwierdzenie przyjścia dziecka do klasy I .

     

1

Ambrzykowski Mikołaj  

2

Bałas Wiktor  

3

Bałas Wiktor  

4

Bednarek Aleksandra  

5

Białobrzewski Krystian  

6

Bojarski Piotr  

7

Budziłek Julia  

8

Chomentowski Szymon  

9

Ciepierski Bartosz  

10

Dauksza Kajetan  

11

Dębek Julia  

12

Dobkowski Alan  

13

Dobkowski Michał  

14

Dobkowski Cezary  

15

Falkowska Aleksandra  

16

Ferenc Bartosz  

17

Frydrych Błażej  

18

Glinka Julian  

19

Glinka Lena  

20

Glinka Wiktor  

21

Głowacka Martyna  

22

Gorzoch Antoni  

23

Grabda Gabriela  

24

Grabowska Gabriela  

25

Grabowski Bartosz  

26

Gutowska Adrianna Magdalena  

27

Jabłecki Kacper  

28

Jamiołkowski Dominik  

29

Jemielita Bartosz  

30

Jezierski Szymon  

31

Kaczyński Mateusz  

32

Kinalska Alicja  

33

Kojtek Igor  

34

Kordek Cezary  

35

Korepta Bartosz  

36

Korzenko Jakub Jerzy  

37

Kosiorek Maksymilian  

38

Krawczyk Jakub  

39

Kret Kacper Grzegorz  

40

Kręcisz Szymon  

41

Kruczyk Nadia  

42

Krupińska Julia  

43

Krzykowski Alan  

44

Kwalczyk Kacper  

45

Laskowski Kacper  

46

Lelujka Karolina  

47

Leonarski Alan  

48

Lis Alan  

49

Łazicka Julia  

50

Mackiewicz Gabriel  

51

Malicki Maciej  

52

Markowski Filip  

53

Mierzejewska Hanna  

54

Mierzejewska Julia  

55

Mierzejewski Kacper  

56

Mrowińśka Hanna  

57

Nejman Ignacy  

58

Orzechowska Zuzanna  

59

Orzoł Daniel  

60

Ossowski Mikołaj  

61

Parzych Bartosz  

62

Piersa Ksawery  

63

Przygoda Oliwia  

64

Ptak Cezary  

65

Pyskło Dominik  

66

Sakowska Aleksandra Ewa  

67

Samsel Fabian  

68

Samsel Marcel  

69

Samsel Piotr  

70

Samsel Julia  

71

Serejko Michał  

72

Serowik Kacper  

73

Sienkiewicz Aleksandra  

74

Sieruta Adam  

75

Sojna Julia Halina  

76

Szczubełek Aleksandra  

77

Szmigiel Nikola  

78

Świątek Maciej  

79

Świerżewska Lilia  

80

Tomczak Nina  

81

Tomczuk Aleksander  

82

Wasyk Krystian  

83

Wiatrak Natalia  

84

Wieczerzak Natalia  

85

Wołosz Stefan  

86

Wójcik Oliwia  

87

Zdrojewska Maja  

88

Zyskowski Tyberiusz  

89

Zyśk Sebastian  

90

Żebrowska Julian