Kolejna bezinteresowna pomoc naszych wolontariuszy

gru 2, 2018 by

Image00004

2 grudnia 2018 r. uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu nie zważając na zimno i wczesną poranną pogodę z uśmiechem na twarzy stawili się do pomocy w obsłudze V Rodzinnego Biegu Mikołajkowego organizowanego w Parku Miejskim w Ostrołęce przez Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości Arkadia.

Image00001

Tym razem na barkach naszych wolontariuszy spoczęła odpowiedzialność za kierowanie ruchem podczas biegu. Było to nie lada zadanie, ponieważ trasa wiodła ulicami wokół parku miejskiego, a także chodnikami wzdłuż ulic Hallera, Witosa, Traugutta, Bogusławskiego i Piłsudskiego.

Image00002

Nasi wolontariusze rzetelnie przygotowali się do tego zadania. Wszyscy mieli na sobie czapki Świętego Mikołaja. Dzielnie pracowali na wyznaczonym stanowisku i jednocześnie wspierali uczestników biegu.

Image00003

Dobry humor dopisywał a świąteczna atmosfera sprawiła, że wszyscy poczuli magię zbliżających się świąt.

Image00005

Kolejne nasze plany to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Liczę na WAS

Wszystkim wolontariuszom gorąco dziękuję i życzę dużo radości w dalszych działaniach.

Autor: Magdalena Wasyk