Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj – kampania społeczna dla przedszkoli i szkół

gru 18, 2018 by

Image00003

Klasa II a wraz z Eweliną Wojtan i wychowawcą Jolanta Nabiałek wzięła udział w kampanii społecznej – Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj

Image00002

Image00001

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych. Dzieci w dzisiejszych czasach bardzo dużo czasu spędzają używając mediów społecznościowych. Taka akcja przypomni wszystkim, że nie sms-y, ale najpiękniejsze życzenia napisane własnoręcznie przez dzieci to najlepszy prezent dla bliskich.

Image00005

Image00004

Uczniowie wspólnie napisali świąteczne życzenia na kartkach pocztowych, a następnie wspólnie wysłaliśmy kartki do naszych bliskich.

 

Autor: Ewelina Wojtan

 

Related Posts

Share This