Finał Mazowieckich Biegów Przełajowych SZS

kwi 27, 2018 by

Image00001

W dniu 27 kwietnia w Kamionie/koło Sochaczewa odbył się Finał Mazowieckich Biegów Przełajowych SZS. Wystartowały w nim dwie nasze uczennice.

W zawodach uczennic z rocznika 2005 pobiegła Łucja Szałkowska, która ukończyła bieg na miejscu 64. Na ostatnich 100m Łucja została popchnięta przez inną uczestniczkę biegu, ale szybko się podniosła i dobiegła do mety. W biegu rocznika 2004 wystartowała Paulina Wieprzowska. Niestety, na trasie została uderzona przez inną zawodniczkę, co spowodowało upadek i drobny uraz. W konsekwencji tego Paulina nie ukończyła rywalizacji.

Opiekunem na zawodach był p.Bartosz Witkowski, który jest jednocześnie trenerem naszych uczennic w klubie OKLA Ostrołęka.

 

Autor: Bartosz Witkowski

Related Posts

Tags

Share This