Festyn Szkolny

gru 8, 2018 by

Image00062

 

,,Prawdziwą sztuką sprzedaży jest udzielać klientom odpowiedzi na pytania, których wcale nie zadali”.

 

 8 grudnia 2018 r., jak co roku w naszej szkole odbył się Festyn Szkolny – radosna atmosfera zabawy.

W ,,Jedynce” tego dnia widać było wyjątkowe poruszenie od wczesnych godzin porannych. Uczniowie krzątali się tu i ówdzie, rozstawiając stoiska klasowe. Na sali gimnastycznej odbył się kiermasz – sprzedawano książki, gry, przybory szkolne, zabawki, biżuterię. Nie zabrakło również własnoręcznie wykonanych bożonarodzeniowych dekoracji, m.in. choinek z szyszek, makaronu, wspaniałych stroików, bombek, aniołków, itp.  Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe, lśniły i kusiły uczniów, nauczycieli a później także rodziców. Uczestnicy festynu oglądali towary, targowali się, wokoło unosił się śmiech i gwar, który nikomu nie przeszkadzał.

Wiele osób sprawdziło swoje umiejętności wokalne, biorąc udział w karaoke. W przerwie między kolejnymi atrakcjami uczestnicy festynu chętnie korzystali z zimnych i ciepłych napojów oraz ciast oferowanych przez kawiarenkę. Każde podniebienie znalazło coś dla siebie.

 Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie za rok. 

Do zobaczenia !

Żaneta Jankowska

Related Posts

Share This