Szkolny Dzień Edukacji Narodowej

lis 9, 2013 by

Już od samego rana w piątek 11 października 2013 r. witały  wszystkich nauczycieli uśmiechnięte buzie uczniów, towarzyszyły im miłe życzenia i piękne kwiaty. Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowała klasa III c z wychowawczynią Jolantą Parzychowską, wystąpił także chór szkolny pod kierunkiem Marzeny Daniszewskiej, a dekoracje przygotowała Cecylia Paździor.

 

W imieniu całej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej Nr 1 to właśnie uczniowie klasy III c mogli podziękować  za trud, codzienną pracę i serce wszystkim pracownikom szkoły w przygotowanym montażu słowno-muzycznym utrzymanym w pogodnym tonie.

 

Głos zabrała również dyrektor szkoły Aliona Jabłonowska, która wręczyła nauczycielom nagrody

 

„Za to wszystko co dla nas tajemnicą,

Przed nami jeszcze sporo szkolnych lat…

Za to składamy Wam wiele życzeń,

Z nimi jesienny, najpiękniejszy kwiat.”

 

Tymi słowami klasa III c w imieniu całej społeczności uczniowskiej podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za trud, codzienną pracę i za okazane serce. Dzień Edukacji Narodowej w tym roku świętowaliśmy 11 października.  Wychowankowie p. Jolanty Parzychowskiej przygotowali wspólnie z chórem prowadzonym pod kierunkiem p. Marzeny Daniszewskiej montaż słowno – muzyczny utrzymany w pogodnym, ale uroczystym tonie.

 

Related Posts

Share This