Biegnij z Jedynką – relacja

wrz 29, 2017 by

Dnia 29 września 2017 r. miał miejsce bieg przełajowy organizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej  Nr 1.  Bieg miał miejsce na plaży miejskiej która leży przy rzece Narew.  Bieg przełajowy jest to bieg jak sama nazwa wskazuje w terenie, najczęściej w lasach, na łąkach lub w innych miejscach, gdzie bieg jest naturalnie utrudniany przez przyrodę. Klasy biorące udział w biegu to klasy  3, 4, 5, 6 oraz 7. Rozgrzewka była przygotowana profesjonalnie przez trenerów lekkiej atletyki jak również trasa biegu była wytyczona na terenach rzeki  Narew, gdyż ukształtowanie terenu w tym miejscu jest sprzyjające takim biegom.  Pogoda dopisała i każdy mógł uczestniczyć w biegu z naturalnymi przeszkodami.

 

Autor: Marcin Reszka

 

Related Posts

Share This