wirtualna galeria

2021-10-06

Wirtualna galeria sztuki.

Wirtualne galerie pozwalają na oglądanie wystaw z całego świata w dowolnym miejscu.

W przeciwieństwie do tradycyjnych galerii, widz może swobodnie obracać eksponaty w dłoniach i przyglądać się im z bliska.


Dostęp do wirtualnych galerii można uzyskać za pomocą urządzeń wirtualnej rzeczywistości, takich jak wirtualne gogle, lub za pomocą wirtualnych ekranów, takich jak tablety i telefony komórkowe. Dzieła sztuki mogą być obracane o 360 stopni i oglądane pod każdym kątem za pomocą urządzeń wirtualnej rzeczywistości, podczas gdy wirtualne ekrany mają ograniczone możliwości obracania, ponieważ posiadają ekrany dotykowe, które blokują ruch do pewnych obszarów oglądanego dzieła. Widzowie mogą powiększać dzieła sztuki, aby dokładniej przyjrzeć się poszczególnym szczegółom. Wirtualne galerie obejmują zarówno nowoczesne, jak i klasyczne obrazy, rysunki, rzeźby, kaligrafię, fotografię i wiele innych.

Jedna z wirtualnych galerii ma wirtualne ekrany, które pozwalają użytkownikom na powiększanie i doświadczanie obrazów wirtualnej rzeczywistości w wysokiej rozdzielczości.


Te wirtualna galeria https://www.flypano.pl/wirtualny-showroom-galeria pozwalają widzom w dowolnym miejscu docenić sztukę współczesną, nawet jeśli nie mogą odwiedzić rzeczywistej galerii lub muzeum, w którym sztuka jest wystawiana.

Platforma ta pozwala użytkownikom na tworzenie wirtualnych eksponatów bez martwienia się o koszty pasma czy usługi hostingowe; wszystkie wirtualne dzieła sztuki są hostowane na serwerach GalleryRoid i mogą być oglądane za pomocą każdej popularnej przeglądarki internetowej (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome).